O čem to vlastně je?

O čem to vlastně je?

Základní seminář je prožitkový. Informace, které zde získáme, se naučíme současně používat. Po semináři budeme umět lépe zvládat i ty oblasti mozku, které se běžně zdaleka nevyužívají.
Jde o to, aby obě naše mozkové hemisféry byly v rovnováze, pak je člověk nejproduktivnější. Je to vlastně práce sama na sobě.

 

NEJPRVE SE POSTAREJME O SVOU MYSL, ONA SE POTOM POSTARÁ O NÁS.

Techniky našich cvičení jsou průběžně aktualizovány podle nejnovějších materiálů, výzkumů a znalostí, tak jak se tato dynamická oblast u nás i ve světě rozvíjí a roste.

Porozumějme svému mozku a mysli.

O tom, jak pracuje lidská mysl, jsme se za posledních pár desítek let naučili více než za celou dosavadní historii lidstva.

Je známo, že většina lidí používá jen velmi malo část svého potenciálu, většinou jede na autopilota v zaběhaných stereotypech..

Náš mozek je jako počítač a naše mysl je v něm programem.

Lidská mysl se nachází vždy na frekvenci jedné ze čtyř možných hladin, které odpovídají akčním potenciálům nervových buněk a mohou být jasně zaznamenány na přístroji EEG.

  • Delta (0,5-3Hz) je úroveň odpovídající bezvědomí, někdy spojené s halucinacemi.
  • Theta (4-8Hz) je základní úroveň spánku (tzv.pasivní podvědomí), thalamus nezpracovává bolest, necítíme ji.
  • Alfa (9-14Hz) je aktivní niterná hladina, je to velmi silná kreativní úroveň supervědomí. V této hladině pracujeme vždy nejlepším možným způsobem, jsme nejlepší ve sportu, vychutnáváme si své vztahové záležitosti, jsme opravdu zdraví a šťastní. Sem se dostáváme také při spánku na tzv. REM úrovni, kdy se nám zdají sny. Na úrovni Alfa v bdělém stavu se dospělí nacházejí bohužel jen asi 15 až 20 minut denně, a obvykle jsou to jen okamžiky trvající zhruba pár sekund.
  • Beta (15-35Hz) je běžná úroveň denní aktivity, rutina, názory, soudy, pozornost je zaměřena na vnější svět, Jedeme podle podvědomých programů a návyků na autopilota. Ve vyšších frekvencích řešíme úkoly a problémy, soustředěná duševní činnost, analýzy, Čím vyšší frekvence, tím aktivnější, soustředěnější a sofistikovanější práce. Dlouhodobě není příliž efektivní, protože vyžaduje obrovské množství energie, je třeba ji prokládat odpočinkem a relaxací.
  • Gama (38 AŽ 42 Hz) dlouho byla neznámá. Je to nejjemnější z frekvencí mozkových vln. Pro přístup k tomuto stavu vědomí musí být mysl naprosto tichá. Představuje její maximální zaměření, koncentraci, přesnost, soustředěnou preciznost. Předpokládá se, že gama rytmy modulují vnímání i vědomí, a že větší přítomnost souvisí se spirituálním rozšířeným vědomím.Je vysoce aktivní ve stavech „vyšších ctností“ univerzální lásky.

 

 

Cílem ULURU s.r.o. (semináře rozvoje osobnosti) je naučit se, jak vědomě dosahovat a používat hladiny alfa kdykoli se nám zachce.

Jaký bude náš život, když to budeme dělat soustavně?

Vzpomeňme si na období, kdy jsme byli skutečně výjimeční. Kdy jsme se cítili opravdu na vrcholu. Byli jsme plni důvěry, schopni zvládnout vše a nic nám nemohlo stát v cestě. Byli jsme v alfě.

Teď si představme, že to můžeme učinit kdykoli když máme vyřešit nějaký problém.
Kdykoli se cítíme stresovaní nebo nemůžeme usnout. Kdykoli chceme ve svém životě něco zlepšit, třeba i něco tak prostého, jako je výsledek v práci u zkoušky či ve sportu.

Víme, že jsme schopni se lépe koncentrovat, snadněji si pamatovat jména a telefonní čísla, jsme schopni rychleji studovat a vstřebávat informace přirozenou cestou. Jsme schopni odstranit nežádoucí zlozvyky. Můžeme udělat první krok objevením a využitím svých vnitřních rezerv.

Chceme mít lepší paměť?

Jak stárneme, většina z nás shledává, že se paměť zhoršuje. PLATÓN řekl: "VŠECHNY VĚDOMOSTI ZÁVISEJÍ NA PAMĚTI" Soustředění už nebývá tak hluboké a zapamatovat si něco je stále těžší.
Na semináři se naučíme techniky na zlepšení paměti a koncentrace. Jejich používání naše schopnosti automaticky zvýší .

Jsou naše vztahy a rodinný život opravdu takový, jak si představujeme?

Jste my nebo náš partner negativní? Skrýváme své skutečné pocity? Je naše komunikace a vztahy v pořádku? Cítíme v rodině opravdový mír a pohodu?
Seminář nás naučí zlepšit současné vztahy a opravit vztahy zpřetrhané. Umíme správně komunikovat a dosáhnou harmonie s druhými? Naučíme se jak na to.

Jsme spokojeni se svým osobním životem?

Kdy jsme naposledy cítili opravdovou radost a byli jsme šťastní?

Chceme být zářící, motivovaní a pozitivní, zbaveni váhavosti a pochybností o sobě?

Základní seminář firmy ULURU s.r.o.  nás naučí, jak odhalit a ovládat naše skutečné já.
Každý z nás je osoba, která má všechny předpoklady a schopnosti pro to, aby byla šťastná a cítila svůj život daleko více naplněný. Naučíme se, jak řešit negativismus a jak pozvednout svou osobní energii a vitalitu na tak vysokou úroveň, o které bychom si dříve mysleli, že ani není možná.

Hlubší významy alfy

Většina z nás podvědomě tuší, že život je něco víc, než se zdá. Některé věci je možné vidět, ale jiné zatím nejdou pouze racionální, logickou cestou vysvětlit.

Kurzy ULURU s. r. o. VYSVĚTLUJÍ I MNOHÉ často NEVYSVĚTLOVANÉ.

Stalo se nám někdy, že jsme někomu zatelefonovali a on nám řekl: "Právě jsem na tebe myslel a potřebuji s tebou nutně mluvit.".

Přemýšleli jsme někdy o tom proč jsme náhodou, bez nějakého zřejmého důvodu, mysleli na někoho a najednou ho po letech potkáme na ulici?  Myšlení a akce totiž vždy následují bezprostředně po sobě.

Proč vědci, pracující v různých zemích, přišli se stejnou, zcela novou, myšlenkou či objevem nezávisle na sobě a prakticky současně? Je to prosté, dnes již kvantová fyzika dokáže i změřit, že:

KAM JDE MYŠLENKA, TAM JDE ENERGIE. Na co se soustředíme, to roste!

V jediném víkendu se můžeme naučit, jak získat nad svým mozkem a myslí podstatně větší moc a pokud se pro to rozhodneme, staneme se z majitelů mozku jeho skutečnými uživateli!.

Praktické používání už potom záleží na nás. Můžeme žít svůj život tak, jak jsme si předtím představovali jenom ve snech. Kurz Aktivizace vnitřních rezerv je skvělý první krok. Stejně jako v celém našem životě platí pravidlo :

COKOLI ZE SEBE VYDÁME SE NÁM MNOHONÁSOBNĚ VRÁTÍ.