Relaxace, konstelace a inspirace

Relaxace, konstelace a inspirace

Termín: 
18.07.2021 - 23.07.2021
Cena: 
3900,-Kč

Chcete zkoumat mysterium skutečnosti ve spolupráci a sdílení s ostatními?

Čeká nás pár dní objevování, sdílení i učení v čisté přírodě vzdáleni vymožeností civilizace, změna směru, čas fantazie, radosti a inspirace. Najdeme zde známé i nečekané, vykročíme i za hranice své komfortní zóny, a to, co budeme ochotni dát, to také najdeme, možná i víc.

Program v Šemíkovicích bývá tvořen živě spontánně a kreativně. Všichni zúčastnění se na něm mohou podílet. Obvykle si první večer sedneme, povíme si svoje osobní příběhy, zejména to, co kdo od pobytu očekává, co nabízí a co si sem s sebou přináší. Tato sdílení pak průběžně probíhají dále tak, abychom průběh každého dne nasměrovali pro Váš a náš společný nejvyšší efekt.

Snažíme se o vyváženost volných a řízených aktivit, abychom si užili klidu i dynamiky. Nečekejte nalajnovaný pevný program od…do… V životě nám také přicházejí situace nejenom předem připravené i dobrodružně nečekané. Nejlépe uspěje ten, kdo se změně dokáže přizpůsobit a příležitostí využít.

 Vnímáme Vaše aktuální témata a podle toho, jak nám v tomto magickém prostředí přirozeně přicházejí informace, tak také uskutečňujeme akce. Můžete tedy, kromě konstelací čekat i diskuze, pohyb, zpívání, tanec, dechová cvičení, práci i vycházky venku, meditace případně kreativní tvorbu či rituály. Děti a zvířátka nás také obohacují svou bezprostředností. Co rozhodně většinu našich dní provází, je hra a humor: Dejme si příležitost radovat se ze života, odpočívat a smát se (stejně, jako děti, kterými v hloubi duše všichni jsme).

Každopádně máme možnost nabrat síly a inspiraci z lesů, vod a strání. Vyzkoušet si, jak se budete cítit, takto jednoduše žít, pracovat, stravovat se. Doporučení nejsou striktní, a pokud máte velkou potřebu civilizace, lze stejně tak koupit zmrzlinu, jako zajít na jedno :-) Prostě žádné násilí – je to možnost užít si spolu něco nového.

Opusťme znovu jistoty toho, co už známe a vydejme se spolu vstříc dalším dobrodružstvím v přírodě. Toto riziko opustit vyšlapanou stezku může být cestou k sobě samému, k ostatním lidem i ke světu.

Těší se na Vás @Dana, @Leo a @tým

Ke stažení: 

Přihláška na seminář


Přihlášku na vybraný seminář odešlete ihned po Vašem rozhodnutí.

Příslušnou částku prosím uhraďte na účet ULURU s.r.o. ve FIO bance, číslo účtu 25508679/2010, variabilním symbolem je Vaše číslo mobilu, nemáte-li, pak první část rodného čísla.
Další informace posíláme pouze v případě změn a jenom přihlášeným. (Prosím ověřte si, že o Vás víme :-)
V případě nejasnosti nebo dotazu nás prosím kontaktujte (těsně před seminářem raději mobil).