Projít ohněm

Projít ohněm

Termín: 
12.11.2022
Cena: 
1830,-Kč (opakování 480,- Kč)

 CO SKUTEČNĚ CHCI A NĚCO PRO TO UDĚLÁM TO DOKÁŽU !

   Akce pro ty, kdo chtějí objevit své skryté síly

Přejdeme-li ohněm silou své myšlenky, zjistíme, že jsme schopni uskutečnit

i to, co jsme doposud považovali za nemožné. Odpoutejme svou vnitřní osobní sílu naplno. Naučme se rozvinout ovládání sebe sama  a zažijme si plnou koncentraci. Rozhodněme se změnit své negativní návyky a objevme překonání strachu i v každodenních situacích. Poznání naší vnitřní rezervy nás vede k  rozvoji naší osobnosti, větší nezávislosti a svobodě.

Dokážete to i vy!

Pokud Vaše první reakce byla: „Já?!? Nikdy!!! V žádném případě!“nebo: „to je jen pro zvlášť silné, talentované, ztřeštěné, vyvolené…“, potom to udělejte! Jak často v životě říkáme „V žádném případě“, když stojíme tváří v tvář překážkám. A přitom se potřebujeme postavit hlavně svým vlastním strachům a výzvám, které nám říkají: „Já přece nemohu protože ….“.

Každý, kdo chce a naplno absolvuje asi čtyřhodinovou psychickou přípravu, bude schopen udělat před kobercem žhavých uhlíků to správné rozhodnutí.

Samotný přechod  po absolvování přípravy je dobrovolný!

Před Ohněm stojíme každý sám za sebe.  Rozhodujeme se zde při plném vědomí a na svou vlastní zodpovědnost. Uvážené rozhodnutí v daném čase přes oheň nepřejít je zkušenost stejně správná a dokonce pro nás může mít i vyšší hodnotu.

Doporučejeme 2 – 3 dny předem přejít na lehkou stravu a kvalitní pitný režim. S sebou přezůvky,  písátko a pohodlné sportovní oblečení.

Zajímá Vás co Vám řekne Vaše vlastní intuice? Přijďte se přesvědčit!

Těšíme se na Vás a přejeme Vám úspěch

ve všem co děláte s láskou a radostí.

 

Místo konání: 

Přihláška na seminář


Přihlášku na vybraný seminář odešlete ihned po Vašem rozhodnutí.

Příslušnou částku prosím uhraďte na účet ULURU s.r.o. ve FIO bance, číslo účtu 25508679/2010, variabilním symbolem je Vaše číslo mobilu, nemáte-li, pak první část rodného čísla.
Další informace posíláme pouze v případě změn a jenom přihlášeným. (Prosím ověřte si, že o Vás víme :-)
V případě nejasnosti nebo dotazu nás prosím kontaktujte (těsně před seminářem raději mobil).