Duhová cesta

Duhová cesta

Termín: 
16.11.2024 - 17.11.2024
Cena: 
včetně materiálů, nápojů a jednoduchého přespání 2820,-Kč (opakování 1200,-Kč)

Chceš své nově probuzené schopnosti z AKTIVIZACE VNITŘNÍCH REZERV upevnit a každý den naplno využívat?

Tak to je DUHOVÁ CESTA právě pro Tebe :-)  Najdeme si na sebe dostatek času a vyměníš si své vlastní zkušenosti s absolventy Tvého základního semináře. Poznáš nové stejně naladěné lidičky. Získáš další nové techniky k aplikování v osobním i pracovním životě.

Dnes již víš, že takový seminář může nastartovat naše stále častější úspěchy a tím více mizející neúspěchy.

Jak to? Jako k čemu nám takový doplňkový program“ může být? Je to jako počítač, něco základního už tam máme:

Jsme sice obklopeni nejnovější high-technologií, ale v hlavě často máme nekontrolovatelný zavirovaný software. Potřebujeme pravidelnou údržbu. Tady můžeme posdílet, co se nám daří/nedaří, vzájemně si poradit a také dostat více, než dvacet dalších aplikačních technik, jak své síly znásobit a rezervy lépe využívat.

Svět totiž nikdy nevnímáme bezprostředně. Jeho obraz je vždy upraven naším vlastním „programem“.
Většina lidí si toho není vědoma a už vůbec si nepřipouští myšlenku, že: O TOM, JAK SE VE SVÉM ŽIVOTĚ CÍTÍME, ROZHODUJÍ VNĚJŠÍ OKOLNOSTI DALEKO MÉNĚ, NEŽ SI MYSLÍME!

 Náš pocit štěstí, nadšení a dobrodružství (nebo naopak beznadějnosti, prázdnoty a nudy) je přesným výsledkem dennodenního uplatňování těchto našich „programů“, které jsme v základním semináři sotva „nakousli“.

 

Dobrá zpráva je, že již víš, že tyto „programy lze měnit a přepisovat podle našeho vlastního rozhodnutí. Nabídneme Ti nejenom toto TAJEMSTVÍ, jako defragmentaci Tvého harddisku i další aplikace i nové programy.

Sám/sama pak rozhoduješ, co si necháš a co upgraduješ :-)   Své překážky pak již zdoláte sami. FUNGUJE TO!

Máme to TESTOVÁNO NA LIDECH.  Přijď se přesvědčit.

 

Vezmi si s sebou i teplejší oblečení, případně deku či spacák na príjemné zachumlání :-)

V sobotu večer bývá mejdan z Vámi přinesených bezmasých alkoholuprostých dobrot. Kromě svých oblíbených pamlsků a specialit nebo dárečků pro potěšení ostatních si přibal i hudební nástroj, na který rád/a hraješ, nápady na hry či zábavné aktivity, ukázky vlastní tvorby apod.

Rádi uspořádáme i burzu našich nápadů. Uděláme si dostatek času na sdílení. Po absolvování Duhové cesty ji můžeš navštívit kdykoliv kdekoliv buď celou za opakovací cenu anebo kteroukoliv její část i bez přihlašování jen za režii 630,-Kč. (Proto bývá organizované občerstvení jen pro účastníky, o kterých víme předem.)

Kdykoliv zde rádi uvítáme zkušenosti starých pardálů, kteří přijdou "jen chvíli pobejt", večer pozpívat i přespat... Přidej se k nim...

Ke stažení: 

Přihláška na seminář


Přihlášku na vybraný seminář odešlete ihned po Vašem rozhodnutí.

Příslušnou částku prosím uhraďte na účet ULURU s.r.o. ve FIO bance, číslo účtu 25508679/2010, variabilním symbolem je Vaše číslo mobilu, nemáte-li, pak první část rodného čísla.
Další informace posíláme pouze v případě změn a jenom přihlášeným. (Prosím ověřte si, že o Vás víme :-)
V případě nejasnosti nebo dotazu nás prosím kontaktujte (těsně před seminářem raději mobil).