ULURU - semináře rozvoje osobnosti | aktivizace vnitřních rezerv

přeskoč menu

Pár slov o instruktorech

Naším základním pravidlem je POMOCI VÁM, ABYSTE SI POMOHLI SAMI! Nechceme Vás pouze krmit rybami, které ulovil někdo jiný, chceme Vás naučit rybařit. Kdybychom totiž za Vás řešili problémy, které si můžete vyřešit sami, činili bychom Vás tím nesvéprávnými, slabými a na cizí pomoci závislými. Pokud se však jednou naučíte správný postup, budete mít už navždy nástroje k tomu, abyste dokázali cokoli, po čem opravdu toužíte.
Podělíme se s Vámi o to nejlepší, co známe a umíme.

Těšíme se na Vás

Lektoři

PhDr. Dana Linkeschová, CSc. - zakladatelka Uluru s.r.o.

fotka

Prakticky celý profesní život pedagogicky působí na brněnské univerzitě. Začala na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně, obor lékařská etika, estetika a filozofie. Po deseti letech zakládá firmu, kde pracuje jako lektorka, poradkyně a ředitelka. Poté přešla na Vysoké učení technické, kde učí dosud.

Studovala na filosofické a pedagogické fakultě Palackého university v Olomouci. Absolvovala řadu postgraduálních kurzů a seminářů v oboru estetiky, etiky, pedagogiky i tzv. soft skills ("měkké" dovednosti - koučování, komunikace, asertivita, one brain, NLP, systemické konstelace apod.).

Byla instruktorkou Christine Harvey Business Training Center v oblasti motivace, prodeje, marketingu i rétoriky. Má zkušenosti i jako instruktorka pro turistiku a pobyt v přírodě na Prázdninové škole Lipnice (Outward Bound), jenž je známa díky týmové práci v náročných a netradičních podmínkách. Jako bývalá závodnice byla cvičitelkou moderní gymnastiky a vodní turistiky. Je také držitelkou prestižních skautských Gilwell Wooden Badges.

Pozitivním myšlením a neurolingvistickým programováním se začala zabývat již za studií. Začátkem devadesátých let byla instruktorkou Zlaté mysli. Stala se členkou Internacional association of Reiki, Asociace podnikatelek a manažerek, České pedagogické společnosti či Asociace školského managementu. Své zkušenosti čerpá z pracovních a studijních pobytů nejen v Evropě, ale i v Austrálii, Rusku či Čečensku, Kazachstánu, USA nebo Thajsku.

V současné době je odbornou asistentkou Ústavu stavební ekonomiky a řízení na FAST VUT Brno. Vyučuje hlavně otázky personálního managementu, psychologii, otázky mezinárodní a marketingové spolupráce. Zabývá se pedagogikou a metodami výuky, komunikací a motivací, prací s lidmi. S manželem Leonem mají tři dospělé děti a dvě vnoučata.

Vyšel o ní např. článek s titulkem "Dana Linkeschová: Most, po kterém můžeš přejít". Můžete si jej přečíst zde. V případě nefunkčnosti jej najdete i tady (kliknutím na obrázek jej zvětšíte do původní velikosti).

Mobil: 603 / 42 43 44

MgA. Michal Kubáč

fotka

Je absolventem brněnské Janáčkovy akad. muzic. umění a hraje na fagot v různých uměleckých tělesech od komorních až po filharmonii. Dva roky žil a studoval v norském Stavangeru. Učil mladé hudební adepty v lidové škole umění, nyní je profesorem hry na fagot na kroměřížské konzervatoři. Pořádá kurzy muzikoterapie a léčivého zpívání zejména ve Zlíně, kde žije se svou rodinou a pracuje ve Filharmonii Bohuslava Martinů.

mobil: 605 / 10 67 50

Luděk Knittl, BSc. MA.

fotka

Lektor v oblasti komunikace a osobního rozvoje. Své zkušenosti čerpá například ze spolupráce s řadou českých i zahraničních lektorů osobního rozvoje. Byl dlouholetým spolupracovníkem International Association of Reiki. Lektorem firmy Uluru je od jejího vzniku.

V současné době je žije v Anglii a učí zde na Univerzitě v Sheffieldu, kde získal bakalářský a magisterský titul a nyní pokračuje v doktorandském studiu na svých výzkumech. Pracuje také jako tlumočník a překladatel. V minulosti byl učitelem angličtiny, jako průvodce u několika britských cestovních kanceláří prováděl turisty po Evropě.

email: l.knittl@sheffield.ac.uk

Instruktoři a Organizátoři (alespoň někteří)

Drahomíra Svobodová

Dělá úžasnou keramiku je masérka, numeroložka, kinezioložka, výtvarnice, poradkyně pro kdeco a chovatelka psů. Výborná organizátorka, spoluvede s námi semináře a obohatí každého a každý prostor kde se objeví.

Mgr. Jiří Holub

Je kastelánem na Hrubém Rohozci, dříve na hradě Švihově v Západních Čechách či jihočeské Červené Lhotě. Kromě hotelnictví a cestovního ruchu vystudoval i Literární akademii Josefa Škvoreckého. Je spoluautorem úspěšných knih pro děti "Zuby nehty", "Tisíc jizev" a "Ruce vzhůru". Vyšly mu knihy "Kolik váží Matylda" a "Vzpoura strašidel".(viz také: http://www.svetdetskefantazie.cz/clanky/jiri-holub-jak-se-zije-se-strasidly) Má řadu zkušeností ze zahraničí, v zimním období pracuje pro cestovní kancelář zejména v Latinské americe a africké Tanzánii. U nás je specialista zejména na Oheň a pokračovací semináře. Ještě nikdy nevynechal žádnou příležitost spáchat nějakou legraci :-)

Mgr. Darina Čejková

Je absolventkou Gymnázia Vyškov, na brněnské Masarykově univerzitě vystudovala matematiku, biologii a lékařskou genetiku. V současnosti je již čtvrtým rokem na stáži v USA, kde odborně pracuje v oblasti genetiky bakterií. Mimo přírodních věd se také věnuje kineziologii a sportu. Hrála závodně fotbal. Je členkou TK Korýši, kteří organizují sportovně laděné akce pro veřejnost.

Božena Nosková

Bydlí v Českém Ráji u Lomnice nad Popelkou, pracuje jako účetní a masérka, zajímá ji psychologie a tajemno, moc ráda poslouchá živou hudbu a zpěv. Momentálně se pustila do pěstování koz. Je-li v operačním týmu, všichni víme, že je o všechno spolehlivě postaráno :-)

Ing. Marie Skálová

Původně stavební a finanční poradce, redaktorka časopisu Podnikatel a manažerka různých projektů. Dlouholetá trenérka moderní gymnastiky a milovnice tance a zpěvu (mimo jiné v centru Brna obětavě vede naši knihovnu).

Květka Šebelová

Dlouholetá pracovnice v oblasti personalistiky a práce s lidmi, převážně ve vedoucích funkcích. Zajímá ji psychologie, sociologie, alternativní a čínská medicína, orientální diagnostika. Je dobrým duchem našich seminářů, kmitá jako fretka, lítá jak Zeppelin a je specialistkou na papíry.

Ing. Helena Foltýnková

Vystudovala mezinárodní vztahy a diplomacii v Praze, je absolventka ESF MU v Brně, momentálně pracuje pro BIBS (Brno International Business School) jako PR manager, poté, co nedávno opustila DHL :-). Helča vedla skauty, létala 3 roky jako letuška ČSA a rok jako vedoucí kabiny. Kromě klavíru hraje i na příčnou flétnu.

Mgr. Milan Linkesch

Milan ty skauty a jiné mládežnické skupiny tak trochu vede dosud. Vystudoval fakultu sportovních studií na MU v Brně. Docela úspěšně závodil ve sjezdu na divoké vodě a dělá instruktora lanového centra. Podílí se na těchto webových stránkách a hraje na kytaru, na klavir, na saxofon a občas sestře bere flétnu :-) (Ač se to na první pohled nezdá, je Heleniným dvojčetem :-). Pro ČSA taky létal jako steward. Dnes ho tak nějak koleje osudu odvály do Kanady, tak si válí šunky v Torontu :-)

Ing. Blanka Doktorová

Studentka Ekonomicko-Správní fakulty Masarykovy Univerzity v Brně. Momentálně ji nejvíc baví hudba, tancování, sebeobrana a šifrování. Ráda zpívá a hraje na klavír a na violu. Je to výpomoc se vším možným, převážně taková ta mravenčí práce, která není vidět, ale dovede se postavit stejně tak do kuchyně jako k vyúčtování nebo za hudbu.

Doc. PhDr. Štěpán Koláček, CSc.

VŠ učitel a vědec v důchodu. Milovník přírody, básník a nositel moudrosti a laskavosti. Od července 2011 nás už může podporovat pouze z jiných dimenzí... Odpočívej v pokoji. Bylo nám vždy ctí s Tebou spolupracovat.
Štěpán Koláček *1930 †2011

nahoru

© 2004, ULURU s.r.o., všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil Jan Řezáč, www.filosof.biz

Další informace na adrese: ULURU s.r.o.,
Kosikova 2/5, 628 00 Brno
Mobil (Dana): 603 42 43 44,
mobil (Luděk): 604 23 16 80
Fax: (fa ML) 544 213 411
e-mail: uluru.bo@atlas.cz